Miles&Smiles Kuveyt Türk Business ile Kolayca Mil Biriktirin!

 • İş seyahati, konaklama, akaryakıt alımı gibi genel ticari faaliyet harcamalarınızın yanı sıra, ürün ve hizmet alımları da dâhil olmak üzere tüm şirket harcamalarınızı Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kart ile yapın, kazandığınız Millerle sizin için anlamlı olan dilediğiniz yere uçun.
  Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartınız ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız. 
 • Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849 , www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinde satın alacağınız uçak biletleri için 5 TL harcamanıza 1 Mil kazanır ve alışverişlerinizi vade farksız 6 takside kadar taksitlendirebilirsiniz.

 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Platin ile Anlamlı Seyahatlere Kolayca Yol Alın!

 • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanırken, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Üyelik statülerinin gerekliliklerini öğrenmek için tıklayınız.
 • Çalışanlarınız için şirket adına yapacakları harcamaları ek kartlar ile yönetebilir, yapılan tüm harcamalardan Mil puan kazanabilir ve biriken Milleriniz ile uçak bileti alabilirsiniz.
 • Üstelik Miles&Smiles Kuveyt Türk Business sadece uçuş kartı değildir. Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kartınız ile ticari ihtiyaçlarınız için tek çekim olarak yaptığınız işlemleri taksitli ödeyebilir, ödemelerinizi ileri bir vadeye öteleyip, tek ödeme şeklinde gerçekleştirebilir, ödemesiz dönem seçeneği ile ilk aylarda ödeme yapmayıp, ödeme tutarını sonraki aylara erteleyebilirsiniz.
 • Seyahatlerin bazıları beklemeye gelmez, hemen gitmek gerekir. Kuveyt Türk mobil şube üzerinden Avans Mil talebinde bulunarak, Milleriniz ile uçak bileti alarak hemen uçabilirsiniz.

 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business ile Seyahatın Her Anı Daha da Anlamlı!

 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartı sahipleri Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır. Bu tekliften yararlanmak için lütfen tıklayınız.
 • Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve İstanbul Havalimanı'nda (IGA Lounge) bir misafiriniz ile birlikte %50 indirimli lounge hizmeti sunuyoruz.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kart sahipleri yurtdışı seyahatleri için yılda 15 güne kadar Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanıyor.
 • Bir takvim yılı içerisinde 1 kere olmak şartıyla yılda 15 güne kadar Geniş Kapsamlı Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanırsınız.