Miles&Smiles Kuveyt Türk Private ile Kolayca Mil Biriktirin!

 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Private kredi kartınız ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız.
 • Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849 , www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinden satın alacağınız uçak biletleri için 4 TL harcamanıza 1 Mil kazanır ve alışverişlerinizi vade farksız 6 takside kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanırken, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Üyelik statülerinin gerekliliklerini öğrenmek için tıklayınız.
 • Seyahatlerin bazıları beklemeye gelmez, hemen gitmek gerekir. Kuveyt Türk mobil şube üzerinden Avans Mil talebinde bulunarak, Milleriniz ile uçak bileti alarak hemen uçabilirsiniz.

 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Private ile Anlamlı Seyahatlere Kolayca Yol Alın!

 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Private kartınız ile biriktirdiğiniz Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında kendinize veya sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilirsiniz.
 • Ödül biletinizi Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları satış ofislerinden alabilirsiniz. 
  Biriktirdiğim Millerim ile nereye uçabilirim ve ödül bilet detaylarını öğrenmek için tıklayınız.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Private kartınız ile Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriken Millerinizi Türk Hava Yolları’nın Mil harcama platformu shopandmiles.com’da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Private ile Seyahatın Her Anı Daha da Anlamlı!

 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Private kredi kartı sahipleri Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır.Bu tekliften hemen yararlanmak için lütfen tıklayınız.
 • Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve İstanbul Havalimanı'nda (IGA Lounge) bir misafiriniz ile birlikte %50 indirimli lounge hizmeti sunuyoruz.(Bir sene içerisinde kampanyadan maksimum 1000 TL'ye kadar yararlanılmaktadır.)
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Private kart sahipleri yurtdışı seyahatleri için yılda 15 güne kadar yılda 1 kere olmak şartıyla Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanıyor.
 • Aracınızla yolda mı kaldınız, çilingire mi ihtiyacınız var? Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları her zaman yanınızda!

  Miles&Smiles kart sahipleri; ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Çağrı Merkezi'mize bağlandıktan sonra 3 – 1 – 7 – 3’ü tuşlayarak asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirler.