Fiyat farkından etkilenmeden deneyimlere kolayca yol alın.

  • Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile harcamalardan ve kampanyalardan kazandığınız Miller ile Türk Hava Yolları’ndan her zaman sabit Mil değeri ile uçak bileti alın fiyat farkından etkilenmeden anlamlı deneyimlere kolayca yol alın.

Ödül Bilet

  • Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarınız ile biriktirdiğiniz Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında kendinize veya sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilirsiniz.
  • Ödül biletinizi Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları satış ofislerinden alabilirsiniz.
  • Biriktirdiğim Millerim ile nereye uçabilirim ve ödül bilet detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

shopandmiles.com’da Alışveriş Ayrıcalığı

  • Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriken Miller ile Türk Hava Yolları’nın online alışveriş sitesi shopandmiles.com'da  Petrol Ofisi, IKEA ve diğer program ortağı markalardan hediye çeki alışverişi yapabilirsiniz.
  • Millerinizle ayrıcalıklı onlarca firmada alışveriş de yapabilirsiniz.

 

Mil Kullanımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Mil kazanırım?

Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile yapacağınız harcamalardan,  Türk Hava Yolları ve AnadoluJet  ile yaptığınız uçuşlardan, Miles&Smiles program ortaklarının kampanyalar üzerinden yaptığınız alışverişlerinizden Mil kazanabilirsiniz.

Millerimi nerede harcayabilirim?

Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarıyla alışverişlerinizden Mil kazanabilir ve Millerinizle ödül bilet düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız Millerle uçuş sınıfınızı yükseltebilir ve Shop&Miles web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Millerle nasıl ödül bilet alacağım?

Kazandığınız Millerle Türk Hava Yolları internet sitesi, çağrı merkezi ve mobil uygulaması üzerinden ödül bilet alabilirsiniz.

Kazandığım Miller Miles&Smiles üyelik hesabıma hemen aktarılır mı?

Kazandığınız Miller, Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartınız için hesap kesim tarihinde, Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız için ise her ayın 5’inde Miles&Smiles üyelik hesabınıza aktarılır.