Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Kolayca Mil Biriktirin!

 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız.
 • Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849 , www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinde satın alacağınız uçak biletleri için 4 TL harcamanıza 1.2 Mil kazanırsınız.
 • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanırken, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Üyelik statülerinin gerekliliklerini öğrenmek için tıklayınız.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kart ile kredi kartındaki harcama oranlarına göre her zaman %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Sadece Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız var ise aylık harcama toplamınız 1,000 TL’yi geçtiğinde kazandığınız Miller Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılırken Platin veya Private kredi kartınız var ise 1,000 TL sınırı olmadan her harcamanız her ayın 5.gününde Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılır.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Anlamlı Seyahatlere Kolayca Yol Alın!

 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız ile biriktirdiğiniz Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında kendinize veya sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilirsiniz.
 • Ödül biletinizi Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları satış ofislerinden alabilirsiniz. 
 • Biriktirdiğim Millerim ile nereye uçabilirim ve ödül bilet detaylarını öğrenmek için tıklayınız.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız ile Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriken Miller Türk Hava Yolları’nın online alışveriş sitesi shopandmiles.com alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizin bir kısmını Milleriniz ile yaparken kalanı için Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınızı kullanabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Seyahatın Her Anı Daha da Anlamlı!

 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kart sahipleri Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır. Hemen faydalanmak için tıklayınız.
 • Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve İstanbul Havalimanı'nda (IGA Lounge) bir misafiriniz ile birlikte %50 indirimli lounge hizmeti sunuyoruz.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kart sahipleri yurtdışı seyahatleri için yılda 15 güne kadar bir takvim yılı içerisinde 1 kere olmak şartıyla Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanıyor.
 • Aracınızla yolda mı kaldınız, çilingire mi ihtiyacınız var? Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları her zaman yanınızda!

  Miles&Smiles kart sahipleri; ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Çağrı Merkezi'mize bağlandıktan sonra 3 – 1 – 7 – 3’ü tuşlayarak asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirler.