Avans Mil ile sevdiklerinize hemen kavuşabilir, yeni yerler keşfetmeye başlayabilirsiniz!

 • Avans Mil taleplerinizi Kuveyt Türk Mobil Şube üzerinden yapabilirsiniz.  Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile yapacağınız alışverişlerden kazandığınız Miller ile 18 ay içerisinde Avans Mili kapatmanız beklenir.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartı'na başvurmak ve mil biriktirmeye başlamak için hemen tıklayın.
 • Avans Mil talepleri 2 saat içerisinde Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyelik hesabınıza aktarılır.
 • Avans Mil taleplerinizi 250 Mil ve katları şeklinde Kuveyt Türk mobil şube üzerinden talep edebilirsiniz. Talep edilen Avans Miller THY'de statü arttırımı için kullanılamaz. Avans Milinizi kampanyalardan ve harcamalardan kazandığınız Miller ile 18 ay içerisinde kapatabilirsiniz.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Platinum veya Miles&Smiles Kuveyt Türk Private Kredi kartınız ile Yolcu üyelik tipinde iseniz kullanabilir kredi kartı limitinizin 1 katı, Gezgin ise 2 katı, Seyyah ve Özel üyelik tipinde iseniz kullanılabilir kredi kartı limitinizin 3 katına kadar Avans Mil talebinde bulunabilirsiniz. Yıl içerisinde başvurulabilecek maksimum Avans Mil tutarı ise Yolcu üyelik tipinde 10.000, Gezgin üyelik tipinde 25.000, Seyyah üyelik tipinde 50.000, Özel üyelik tipinde ise 75.000’dir.
 • Miles&Smiles Kuveyt Tük Business kredi kartınız ile Economic üyelik tipinde iseniz kredi kartı limitinizin iki katı, Business üyelik tipinde kredi kartı limitinizin 5 katı, Elite üyelik tipinde ise kredi kartı limitinizin 10 katı kadar Avans Mil talebinde bulunabilirsiniz. Yıl içerisinde başvurulabilecek maksimum Avans Mil tutarı ise 150.000’dir.
 • Kuveyt Türk Miles&Smiles Debit kartınız ile Avans Mil talebinde bulunamazsınız.
 • Avans Mil'iniz çektiğiniz günden itibaren 18 ay içerisinde Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartınız ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız Miller ile Avans Mil bakiyenizden düşülür ve bu süre içerisinde kazandığınız Miller Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles hesabınıza aktarılmaz. 18 ay dolduğunda hesabınızda kalan Avans Miller ile mahsuplaşma işlemi gerçekleştirilir, mahsuplaşılamayan Avans Miller kredi kartı ekstrenize Avans Mili çekmiş olduğunuz tarihteki Mil başı ücretlendirmeye göre borç olarak yansıtılır. Güncel Mil başı tutar 30 kuruştur.
 • Avans Mil talebinde bulunabilmeniz için Miles&Smiles kredi kartlarınızın son ekstresinin en az 1.000 TL olması gerekmektedir.
 • Avans Mil kullandıktan sonra kart limitinizde yaptığınız değişiklik Avans Mil taahhüdünü değiştirmeyecektir. Ayrıca kazanım oranlarında herhangi bir değişiklik olsa da taahhütte bir değişiklik olmayacaktır.
 • Avans Mil için kalan ve kapanan Mil adetlerini Kuveyt Türk mobil şube üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Avans Mil tanımlı olan Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartınız herhangi bir sebep ile yenilenirse yenilenen açık kredi kartınıza Avans Mil taahhüdünüz aktarılır. Eğer kredi kartınız kapatılırsa kapatılamayan Avans Mil tutarı Mil başı 30 kuruş olacak şekilde ilk ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.