Avans Mil ile sevdiklerinize hemen kavuşabilir, yeni yerler keşfetmeye başlayabilirsiniz!

 • Avans Mil taleplerinizi Kuveyt Türk Mobil Şube üzerinden yapabilirsiniz.  Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile yapacağınız alışverişlerden kazandığınız Miller ile 18 ay içerisinde Avans Mili kapatmanız beklenir.
 • Saat 13:00’a kadar olan Avans Mil talepleriniz aynı gün saat 14:00’da Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyelik hesabınıza aktarılır. 13:00 sonrası talep edilen avans Mil talepleri ise ertesi gün 14:00’da Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyelik hesabınıza aktarılır.
 • Avans Mil taleplerinizi 250 Mil ve katları şeklinde Kuveyt Türk mobil şube üzerinden talep edebilirsiniz. Avans Milinizi kampanyalardan ve harcamalardan kazandığınız Miller ile 18 ay içerisinde kapatabilirsiniz.
 • Miles&Smiles Kuveyt Türk Platinum veya Private kredi kartınız ile Yolcu üyelik tipinde iseniz kullanabilir kredi kartı limitinizin 2 katı, Gezgin, Seyyah ve Özel üyelik tipinde iseniz kullanılabilir kredi kartı limitinizin 5 katı kadar Avans Mil talebinde bulunabilirsiniz. Yıl içerisinde başvurulabilecek maksimum Avans Mil tutarı ise Yolcu üyelik tipinde 50.000, Gezgin ve Seyyah üyelik tipinde 75.000, Özel üyelik tipinde ise 100.000’dir.
 • Miles&Smiles Kuveyt Tük Business kredi kartınız ile Economic üyelik tipinde iseniz kredi kartı limitinizin iki katı, Business üyelik tipinde kredi kartı limitinizin 5 katı, Elite üyelik tipinde ise kredi kartı limitinizin 10 katı kadar Avans Mil talebinde bulunabilirsiniz. Yıl içerisinde başvurulabilecek maksimum Avans Mil tutarı ise 150.000’dir.
 • Kuveyt Türk Miles&Smiles Debit kartınız ile Avans Mil talebinde bulunamazsınız.
 • Avans Mil'inizi kullandıktan sonra 18 ay içerisinde Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartınız ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız Miller Avans Mil bakiyenizden düşülür ve bu süre içerisinde kazandığınız Miller Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles hesabınıza aktarılmaz. 18 ay içerisinde kapatamadığınız Avans Miller kredi kartı ekstrenize Mil başına 10 kuruş olacak şekilde ekstrenize borç olarak yansıtılır.
 • Avans Mil talebinde bulunabilmeniz için Miles&Smiles kredi kartlarınızın son ekstresinin en az 1.000 TL olması gerekmektedir.
 • Avans Mil kullandıktan sonra kart limitinizde yaptığınız değişiklik Avans Mil taahhüdünü değiştirmeyecektir. Ayrıca kazanım oranlarında herhangi bir değişiklik olsa da taahhütte bir değişiklik olmayacaktır.
 • Avans Mil için kalan ve kapanan Mil adetlerini Kuveyt Türk mobil şube üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Avans Mil tanımlı olan Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartınız herhangi bir sebep ile yenilenirse yenilenen açık kredi kartınıza Avans Mil taahhüdünüz aktarılır. Eğer kredi kartınız kapatılırsa kapatılamayan Avans Mil tutarı Mil başı 10 kuruş olacak şekilde ilk ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.