Türk Hava Yolları Ayrıcalıkları

Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarınız ile Türk Hava Yolları bilet alımlarında 5 TL’ye 1 Mil ayrıcalığından faydalanırsınız.

Türk Hava Yolları satış kanallarından   (www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları mobil uygulaması) satın alınan uçak biletlerinde 5 TL’ye 1 Mil kazanırsınız. Ayrıca Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartlarınız ile yurt içi bilet alımlarında 6 aya varan vade farksız taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarından yaptığı alışverişlerden %25 daha fazla Mil kazanırken; Elite ve Elite Plus üyelik statüsüne sahip müşteriler ise %50 daha fazla Mil kazanırlar. Miles&Smiles üyelik statüsünün fırsatları ve ayrıcalıklarına Türk Hava Yolları sitesinden ulaşabilirsiniz.

Star Alliance üyesi havayoluyla yapacağınız uçuşlardan da Mil kazanırsınız. Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarınız ile yapacağınız alışverişlerden kazandığınız Miller uçuşlardan kazandığınız Millere eklenerek Miles&SMiles üyelik hesabınızda birikir. Biriken Milleriniz ile kendinize veya sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilirsiniz.  Ne kadar Mil biriktirseniz nereye uçabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız.

Asistans Hizmetleri

Aracınızla yolda mı kaldınız, çilingire mi ihtiyacınız var? Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartları her zaman yanınızda!

Miles&Smiles kart sahipleri; ihtiyaç duyacakları her anda konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri gibi birçok konuda 444 0 123 numaralı Çağrı Merkezi'mize bağlandıktan sonra 3 – 1 – 7 – 3’ü tuşlayarak asistans destek hattımıza ulaşabilir ve hizmet alabilirler.

Mastercard World Elite Ayrıcalıkları

Mastercard’ın üst segment kartı World Elite, Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile sizlere ulaşıyor.

Yurt dışında birçok ayrıcalık sunan World Elite kartınız giyimden restorana, araç kiralamadan konaklamaya kadar 100’den fazla markada ekstrenizde indirim alın. Bunun için tek yapmanız gereken gümüş logolu World Elite Mastercard’ınızı anlaşmalı noktalarda kullanmak. İndiriminiz 7 iş günü içinde ekstrenize otomatik olarak yansıyacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yurt dışı Seyahat Sigortası

Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kart sahipleri yurtdışı seyahatleri için yılda 15 güne kadar Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanıyor.

Bir takvim yılı içerisinde 1 kere olmak şartıyla yılda 15 güne kadar Geniş Kapsamlı Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanırsınız

Bu hizmet Katılım Emeklilik A.Ş tarafından sağlanmaktadır.

Ücretsiz hizmetten yararlanmak için Kuveyt Türk Çağrı Merkezi 444 0 123’ü arayabilirsiniz.

Teminat detayları aşağıda sunulmuştur;

TEMİNATLAR TEMİNAT LİMİTLERİ
Tıbbi Tedavi Teminatı
Yaralanma veya ciddi hastalığa bağlı acil tıbbi tahliye ve nakil
Cenaze Nakli
30.000 Euro
Tıbbi tedavilerden sonra transfer masrafları Uçak Bileti (Ekonomi Sınıfı)
Yaralanma veya hastalığa bağlı konaklama süresinin uzatılması ve tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin konaklaması 4* Otel / Max. 7 gün
Bagaj Kaybı ve zarar görmesi, çalınması 500 Euro
Nakit Avans
Gecikmeli Bagaj (12 saat ve üstü) 200 Euro
Çifte rezervasyon nedeniyle gecikme
Aktarmalı uçuşun kaçırılması nedeniyle gecikme 100 Euro
Katılımcının Tur İptali (Zorunlu Nedenlerle) Max. 1.000 Euro
Vize Reddi Vize bedeli
Bilgi ve Organizasyon Hizmetleri Sınırsız

Halalbooking Loyalty Club Ayrıcalıkları

Halalbooking Loyalty Club ile Miles&Smiles Kuveyt Türk  kart müşterilerimizi tatilde birçok ayrıcalık bekliyor!

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kart sahipleri HB Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır.

Kampanya, HalalBooking'e aşağıdaki link üzerinden ilk defa kaydolacak müşteriler için geçerlidir.

Diamond Üyelik

  • Birçok otelde %20’ye varan indirimler
  • Belirli otellerde ücretsiz Private  ayrıcalıkları (Geç Çıkış*, Oda Upgrade)
  • Belirli otellerde ücretsiz Diamond ayrıcalıkları (Erken Giriş*, Double Oda Upgrade*, Havaalanı transferi)
  • Ücretsiz üyelik hesap aktivasyonunu müteakip 1 yıl için geçerlidir. İlk yıl süresince DIAMOND statüsünün yenilenmesi için şartlar karşılanmazsa, statünüz PRIVATE 'a indirilecektir ve PRIVATE  avantajlarından faydalanabileceksiniz. İlk yıl süresince PRIVATE  statüsünün yenilenmesi için şartlar karşılanmazsa, statünüz GOLD'a indirilecektir ve GOLD avantajlarından faydalanabileceksiniz. En güncel HB Loyalty Club şart ve koşulları geçerlidir.
  • Hemen faydalanmak için tıklayınız.

*Giriş esnasındaki müsaitlik durumuna bağlıdır.

Otopark Ayrıcalıkları

Miles&Smiles Kuveyt Türk kredi kartlarınızla geçerli otopark ve vale işlerimlerinde %50 indirim fırsatı bulunmaktadır. İstanbul Havalimanı'nda 500 TL ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 500 TL olmak üzere yıl içerisinde toplamda 1000 TL'ye kadar bu ayrıcalıktan yararlanılabilmektedir.

Lounge Hizmeti

  • Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve İstanbul Havalimanı'nda (IGA Lounge) bir misafiriniz ile birlikte %50 indirimli lounge hizmeti sunuyoruz.
  • Plaza Premium Lounge'larda kartınızı göstererek %50 indirim alabilirsiniz. İşlem adedinde veya üst tutarında sınır bulunmamaktadır.
  • IGA'da ise kartınızla yapacağınız işleme %50 iade gerçekleşecektir. (İşlem adedinde sınır bulunmamakla beraber iade tutarı bir yıl içerisinde toplamda maksimum 1.000 TL'ye kadar yapılmaktadır.)