Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartınızı kullanarak daha fazla Mil kazanmanın yollarını öğrenin, alışverişlerinizden ve uçuşlarınızdan maksimum Mil kazanın!

  • Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarınız ile harcama yaptığınız sektöre, Kuveyt Türk üyelik tipinize ve Türk Hava Yolları üyelik statünüze göre değişen oranlarda Miller kazanırsınız, kazandığınız Miller ile ödül bilet düzenleyip, anlamlı deneyimlere kolayca seyahat edebilirsiniz.
  • Miles&Smiles Kuveyt Türk üyelik tipleri bireysel kredi kartları ve debit kartlar için geçerlidir. Üyelik tipleri; Yolcu, Gezgin, Seyyah ve Özel’den oluşmaktadır.  Her üyelik tipi için belli bir puan toplanması gerekmektedir. Puanlar; Miles&Smiles kredi kartınızın limitine, Türk Hava Yolları Yolcu Programı üyelik statünüze, bankamızdaki toplam birikiminize ve kaç yıldır bankamız müşterisi olduğunuza göre hesaplanmaktadır.
  • Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart ile kredi kartındaki harcama oranlarına göre her zaman %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Sadece Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız var ise aylık pos harcama toplamınız 1,000 TL’yi geçtiğinde kazandığınız Miller Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılırken Platinum veya Private kredi kartınız var ise 1,000 TL sınırı olmadan her harcamanız her ayın 5.gününde Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılır.
  • Yolcu, Gezgin, Seyyah ve Özel üyelik tiplerinin Mil kazanım oranlarını incelemek için tıklayınız.
  • Yolcu üyelik tipinde bir ekstre döneminde maksimum 10.000 Mil yılda 100.000 Mil kazanılabilirken, Gezgin üyelik tipinde bir ekstre döneminde 25.000 Mil yılda 250.000, Seyyah ve Özel üyelik tipinde ise bir ekstre döneminde 50.000 Mil yılda 500.000 Mil kazanılabilmektedir.
  • Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles statünüz Classic Plus ise %25, Elite ve Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Biriken Millerinizi, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles'da üst statüye geçmek için kullanabilir, üst statüye geçerek alışverişlerinizden daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles'ta üst statüye geçmek için Türk Hava Yolları mobil uygulamasını kullanabilirsiniz  veya  0850 333 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Hangi üyelik statüsüne ait olduğunuzu Kuveyt Türk mobil şube, Türk Hava Yolları mobil uygulaması veya 0850 333 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi'nden öğrenebilirsiniz.
  • Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarınız ile vergi ve sigorta ödemeleri, fatura ödemeleri ve fatura talimatları, kuyumcu, hediye kartı ve hediye çeki harcamaları, yurt içi ve yurt dışında yapılan nakit çekim işlemlerinden Mil kazanımı olmayacaktır.

 

Mil Kazanımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Kuveyt Türk Miles&Smiles Kredi Kartları ile kazandığım Mil'lerin süresi ne kadardır?

Kuveyt Türk Miles&Smiles kartları üzerinden kazandığınız milleri 3 yıl içerisinde kullanabilirsiniz. Mil kullanımı sayfamızdan detayları öğrenebilirsiniz

Kuveyt Türk Miles&Smiles Kredi Kartları ile hangi havayollarında Mil kazanabilirim?

Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları ile yapacağınız harcamalardan,  Türk Hava Yolları ve AnadoluJet  ile yaptığınız uçuşlardan, Miles&Smiles program kampanyaları üzerinden yaptığınız alışverişlerinizden Mil kazanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Miles&Smiles Kredi Kartları ile ne kadar Mil kazanabilirim?

Kuveyt Türk Miles&Smiles Kredi Kartlarıyla harcamalarınızdan kazanacağınız mil miktarını mil hesaplama aracımızdan öğrenebilirisiniz.

Millerimi nerede harcayabilirim?

Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarıyla alışverişlerinizden Mil kazanabilir ve Millerinizle ödül bilet düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız Millerle uçuş sınıfınızı yükseltebilir ve Shop&Miles web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.