Miles&Smiles Kuveyt Türk ile ayrıcalıklı deneyim sizleri bekliyor.

Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles ile gökyüzündeki ayrıcalıklı dünyanız Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarınızın alışveriş deneyimi ile birleşiyor. Sevdikleriniz ile buluşmak ve yeni yerler keşfetmek Türk Hava Yolları ve Kuveyt Türk’ün iş birliği ile artık daha kolay hale geliyor.

  • Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarını aldığınız zaman, Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi iseniz üye numaranız ile kart bilgileriniz eşleştirilirken, üye değilseniz kart başvuru anında Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi yapılırsınız.  Kartınızın üzerine Miles&Smiles Yolcu Programı üye numaranız olan TK numarınız basılarak ihtiyaç anında üye numaranıza kolayca ulaşmanız sağlanır.
  • Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarınız ile alışverişlerden Mil kazanır, kazandığınız Miller kredi kartları için ekstre kesim tarihinde, debit kartlar için ise her ayın 5.gününde Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı'ndaki hesabınıza aktarılır.
  • Alışverişlerinizin yanında, Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi bir havayoluyla seyahat ederek de Mil kazanabilir ve kazandığınız tüm Miller, Miles&Smiles Yolcu Programı'ndaki hesabınızda birikir.
  • Biriken Milleriniz ile Türk Hava Yolları satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 ve thy.com.tr üzerinden hem kendiniz hem de sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilir, uçuş sınıfını yükseltebilir veya Shop&Miles web sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Miles&Smiles Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Miles&Smiles programı nedir?

Miles&Smiles; Türk Hava Yolları ve program ortağı havayolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan, program ortaklarında yaptığınız harcamalardan, Miles&Smiles anlaşmalı kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerden Mil kazandıran bir özel yolcu programıdır.

Mil nedir?

Türk Hava Yolları yolcu programı üyesi olan müşterilerin, Miles&Smiles kredi kartları ile yaptıkları alışverişlerden, Türk Hava Yolları ve AnadoluJet ile yaptığı uçuşlardan, Miles&Smiles Programı ortaklarının kampanyalar üzerinden yaptığı alışverişlerden kazandığı ödüllerdir. 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartı'na nasıl başvurabilirim?

Miles&Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartı’na web sitemiz üzerinden başvurabilir. Mil biriktirmeye başlayabilirsiniz.